ŞEYTANİ OYUNLAR

4
129

Ne zaman Rahmani oldular ki?Adamlar sürekli kaos peşindeler. Özellikle şu evanjelistler yok  mu? Her şeyin sorumlusu onlardır. Akılları hep şeytani oyunlar da.Büyük İsrail Projesini gerçekleştirmek onlar için büyük bir ödül.Yeni Kudüs’ü ABD olarak görülmesi v.s.

-Hele hele,Fetö’nün evanjelizmin Türkiye şubesi olması…                                                  -Suriye ve Ortadoğu da yaşananlar…                                                                              -Kanal İstanbul’un, küresel güç odakları tarafından hedef gösterilmesi…(Bu durum tapınak şövalyelerinin hoşuna gitmiyor.)                                                                                       -Kabala’yı(yahudi tasavvufu)Hz. Mevlana’nın öğretileri diye bizlere yutturmaya çalışmaları…                                                                                                                   -15 Temmuz darbe girişimi…                                                                                           -Su savaşları,döviz kurları…                                                                                           -Barzani’nin Pentegon tarafından desteklenmesi…                                                             -Ege’de 7 inayet dönemi evanjelizm kiliselerinin canlandırılmak istenmesi(İzmir,Bergama,Salihli,Efes,Akhisar,Alaşehir,Pamukkale) Çünkü oraya tabii olanları Türklere karşı kışkırtılmaya çalışılması.

İşte bunların altında Armegeddon  Savaşı’nın (3. Dünya Savaşı) çıkarılma isteği vardır.Çünkü İsa-Mesih anlayışları vardır.Bu anlayışın meydana gelmesi içinde,yedi aşamayı yapmaları gerekmektedir:

1.Yahudiler’in Filistin’e geri dönmeleri,

2.Büyük İsrail’in kurulması,

3.Yahudiler de dahil olmak üzere tüm dünya uluslarına İncil’in ”müjde” olarak vaaz verilmesi,

4.Yedi yıl sürecek felaketler dönemi,

5,Hz. İsa’nın ikinci kez dünyaya gelişi,

6.Armegeddon Savaşı

7.Kıyametin kopması ve İncil’e İsa-Mesih’in iman edenlerin cennete yükseltilmeleri

Özellikle,Büyük İsrail’in kurulması için İran sınırı ve Hatay’da dahil olmak üzere sızmaya çalışmaları.Bugün Hatay’da neden yahudiler arsa alıp da yerleşmişler? Hizmete bakar mısın? Veya ABD ve İsrail tarafından,İran’a gözdağı verilmesi…

Ya da her ne kadar ABD ve İsrail Irak’ta,Suriye de şiilere karşı oldularını söyleseler de bir şia güçlenmesinin var olması… Bunlar hep evanjelizmin getirisidir.Aşırı mezhepçilik yaparak insanları birbirlerine kırdırmak istenmesi… Daha ne dönme dolaplar dönüyor kim bilir?

Sanki bu şeytani oyunlarla yatacak yerlerinin olacaklarını sanıyorlar. Sizi gargat ağaçları bile kabul etmeyecek. Haberiniz olsun diyeceğim lakin kalp Rahmani değil.

(Evanjelizm: Allah’ı kıyamete zorlamaktır. Protestan Hristiyanlığın bir tarikatı ve mezhebidir. Bugün de Siyonist Hristiyanlar denilmektedir.)

(Bu bilgileri edinmemin en önemli  sebebi;lise son sınıftan beri izlediğim ve zevkle dinlediğim,düşüncelerine,görüşlerine saygı duyduğum İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi çok değerli Dr.Ramazan KURTOĞLU   sayesindedir.)

[Toplam:13    Ortalama:4.9/5]
Gönderiyi Takip Et
( 3 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Fatih can kulŞeyma ŞahinTuncay Yıldırım Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tuncay Yıldırım
Üye

İlginç ve enteresan bir yazı, yeni şeyler öğrendim.

Kaleminize sağlık Şeyma Hanım 😊

Fatih can kul
Üye

Farklı bir konu kaleme almanız güzel olmuş. Kaleminize sağlık Şeyma hanım.