KARA GÜN, KARA LEKE 28 ŞUBAT!

0
68


Bugün 28 Şubat. Gözlerim bir kez daha ızdırap dolu günlerin acı hatıralarıyla nemlendi.
Acı gözyaşı!
Kapanmayan ve her 28 Şubatta tekrar tekrar kanayan yaranın üzerine akan acı bir gözyaşı…
Biraz önce ekranlarda 28 ŞUBAT belgeselini izledim. Bir saat boyunca gözümden akan yaş o kara günlerin izlerini silmeye yetmedi, belki hiç yetmeyecek.
Bir neslin yok edildiği, yaşam hakkımızın ve özgürlüğümüzün elimizden alındığı, başörtümüzün başımızdan çekilerek bir paçavraya dönüştürüldüğü, İmam Hatiplerin ve Kur’an hadimi hafızlarımızın yetiştiği Kur’an kurslarının kapatıldığı, ikna odalarında ögrencilerin işkenceye maruz bırakıldığı, devlet memurlarının sürgün edildiği, muhafazakar askerlerimizin irticacı diye ordudan tasfiye edildiği, resmi ve özel tüm kurumlarda mescidlerin kapatıldığı, üniversite ve yurtlarda merdiven altlarında gazete kağıtları üzerinde namaz kıldığımız daha doğrusu kılmaya çalıştığımız kara bir gün!
24 yıl önce Azerbaycan’da yaşanan Hocalı Katliamı neyse ülkemizde yaşanan 28 Şubat darbesi de oydu; lakin katliamı yapanlar Ermeni ve Ruslardı, darbeyi yapanlar ise dış güçlerden desteğini alan Türkiye Cumhuriyeti’ndeki cuntacılar, şuanki ismiyle paralel terör örgütünün başındaki aktörler, dönemin YÖK başkanı, bir kısım üniversite rektörleri, darbeyi destekleyen dönemin cumhurbaşkanı, sözde Atatürkçüler, DSP lideri Bülent Ecevit…

Ey darbe destekçileri, ey darbe müdavimleri, musalla taşında yatarken ve kabre konurken farkettiniz mi bilmem ama cenazenizi “ölü yıkayıcılar” olarak nitelendirip okudukları İmam Hatip Okullarını kapattığınız imamlarımız kaldırdı. Merve Kavakçı’ yı başörtülü olduğu için meclisten kovan Ecevit, şimdi rahat uyuyor musun mezarında!.. Ve darbenin hayatta olan diğer destekçileri, şu an hangi delikte yaşam mücadelesi veriyorsunuz, sağlıklı nefes alabiliyor musunuz ve yok etmeye çalıştığınız şehit kanıyla sulanmış bu mukaddes topraklarda yediğiniz lokma, içtiğiniz su kursaklarınızdan rahat geçebiliyor mu çok merak ediyorum doğrusu!
Bugün eminim birçok kanalda 28 Şubat darbesi tekrar tekrar gösterilecektir. Lütfen çocuklarınıza bu belgeselleri izletin, izletin ki cahiliye devrinde insanların canlı canlı toprağa gömüldüğü gibi bu ülkede de bir neslin nasıl yok edildiğini çocuklarınız ögrensin.
Söylenecek çok söz var elbette. Acımız hala taze, yaramız çok derin.
Rabbim bize o kara günleri yaşatanların hepsinden hesap sorsun. Rabbim hepsini mazlumların ahıyla perişan eylesin.
Ve bütün bu zulümler, oynanan senaryolar karşısında iman gücüyle ülkesini ayakta tutmaya çalışan, zalimlere karşı duran İslam mücahidi ERBAKAN…
Seni unutmadık SAVUNAN ADAM…
Ruhun şad, mekanın Cennet olsun.
Biz senden razıyız Rabbim de razı olsun inşallah…
MELEK AŞÇI
28 Şubat 2016

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gönderiyi Takip Et
( 0 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir