Büyüksün Trump (!)

0
72

BÜYÜKSÜN TRUMP (!)

Dünya üzerindeki bütün Trump Towers kulelerinden bile büyüksün. (!)

Dünya birden de büyüktür diyorlar ya, haltetmişler, asıl onlar yanında sıfır kalır senin (!)

Hayvan Esad aşağılaman bile hafif kaldı. Hatta bir hayli aşağılarda kaldı. Üstelik “aşağıdakilerden hangisi daha aşağılıktır” sorusu da global olarak henüz cevabını bulmamışken…

Bu hayvan Esad da kimyamızı bozdu. Kimyasal saldırılarla acı çektire çektire kurbanlarını öldürüyor. Sen de ne hayvan çıktın be Esad. Her seferinde Trump amcamızı öfkelendiriyorsun.

Trump amcamız ne zaman kimyasal saldırı yaptığını duysa cinleri tepesine çıkıyor. Kendisinde tıpkı kimyasal silah saldırısı etkisi bırakıyorsun. Adamın sinir sistemini resmen felç ediyorsun. Hardal ve sarin gazı kullanılsa bu kadar adamın sinir sistemi felç edilmez inanın insanın!..

You are really animal Esad! (Gerçekten hayvansın Esad!) Kitle imla silahlarıyla kitlelerin dikkatini çekmeye çalışıyorsun. Kalbindeki ve beynindeki o kötü huylu kitleyi isterim ki kahraman bir Mehmetçiğiz bir iki mermiyle nokta atışı operasyonuyla alsın. Ne artık kitleler sana uysun ne de varlığın kitleleri rahatsız etsin.

Trump amcamızı daha fazla çileden çıkarmasan iyi olur hayvan Esad!. Adam da ne kimya ne de biyoloji bıraktın. Biyolojik silah kullanacağına Trump amcamızın askerleri gibi tankla,tüfekle, bombayla, füzeyle öldür. Bak o zaman sinirleri alt üst oluyor mu? Suriye’ye olası bir harekat yapmak aklının ucundan bile geçmiyor.

Vietnam’da, Irak’ta, Afganistan’daki gibi milyonlarca insanı gazdan kaynaklanan sebeplerle değil sudan sebeplerle öldürsen bu kadar gürültü çıkmayacak.

Tankla, tüfekle, bombayla, füzeyle insan öldürmen doğaldır, normaldir hayvan Esad, sana helaldir. (!) Savaş durumundasın zaten, sivil ayrımı mı yapacaksın bu saatten sonra.

Türk ordusu gibi masum insanlar zarar görmesin diye kılı kırk yarıp 2-3 ay mı bekleyeceksin bir operasyondan sonuç almayı.

Salacaksın kimyasal gazı, böcek ilacı gibi ortadan kaldıracaksın insanları öyle değil mi acı çektirmeyi seven hayvan Esad!

Mazoşist Esad!

Sana ne söylesem, arkasından daha ağırını söyleyesim geliyor hayvanoğllu hayvan Esad!

Bu arada dünya üzerinde yaşayan tüm hayvanları tenzih ederim.

Trump amcamızın dedeleri etti, sen etme evrimin en doğal kanıtı Esad!

Doğu Guta’ya bir tane de atom bombası sallayayım deme sakın ha!

Tuncay Yıldırım

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gönderiyi Takip Et
( 0 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir