23 Haziran Seçim Sonuçları

0
242


23 Haziran seçim sonuçları

23 Haziran seçim süreci kıyasıya rekabet ile geçerken , adaylardan önce vatandaşın kazandığı bir seçim olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
Vaadleri görünce vay
Yiğidim demek geliyor içimden.
sormadan edemiyor ? mümkündü madem neden olmadı bu zamana kadar .

Güzel mi olur , çok mu güzel olur bilinmez ama iyi birşeyler olsun artık . Millet olarak buna ihtiyacımız var.

İstanbul küçük sayılmaz hatta bir çok ülkeden dahi büyük olduğu malumunuzdur.
Bizim gönlümüzdeki
büyük resimin küçük bir parçası olan taşı toprağı altın bu şehirde tüm dünyanın merak ile beklediği 23 Haziran seçim sonuçları kazanan Binali Yıldırım veya Ekrem İmamoğlu olsada hedef büyük Türkiye ,
küçük insanlar basit hesaplarda boğulurken büyük insanlar Tek Türkiye diyor. şimdi birileri en büyük olma hırsı içerisinde yere düşenin değil , düşürdüğünün üzerine basarak yükselme çabası içinde , millet 4 veya 5 senede bir gelen isteklerini söyleme hakkını iyi kullanmalıdır . Ömür oldukça yaşıyor yaşadıkça görüyoruz iyi muhalefet doğru hizmet getirir . Her iki kanatta körler sağırlar birbirini ağırlar ise bu ülkede , millet kıya vuran dalgalar gibi bir ileri bir geri olduğu yerde sayar her seçim öncesi coşar coşar sonra kodunsa bul verilen sözler uçar yazı kalır.

Herkes dürüst olmalı , insanların içindeki iyilik duygularını kullanarak kendi emellerine alet edenler ilahi adalet karşısında hesap verecek .hiçbir siyasetçi onca söz verip sonra vazgeçmelerini tasvir etmiyorum. Siyasette olur böyle şeyler diyenleride kınıyorum. Nasıl isek öyle yönetiliri diyerek tuttuğu partiye laf söylemiyor toz konudurmuyor. Millet ümmet olduğunu unutmuş. Bizde söz senettir. Şereftir.

16 haziran açık oturumu ülke genelinde iyi bir gelişme olmuştur. Medeniyet demokrasi ifade özgürlüğü kullanılmıştır.

Sonuç olarak 23 haziran seçimlerinin vatana millete hayırlı olmasını diliyorum kendi menfaati değil ülke menfaatini düşünen başkanlığına ihtiyacınız var

Veysel Yavuz

[Toplam:10    Ortalama:4.5/5]
Gönderiyi Takip Et
( 4 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir