Kahverengi gözlerdeki hayallerdeki liseli kız

1
108

Bir gün çıkageldi karşıma.Saçları ikiye ayrılmış , saçları örgülü gözler kahverengiydi.Bakışları keskin sert bakışlıydı.Hırslı ve güven veren bir bakışı vardı.Hiç ağlamamış Göz yaşı dökmemişti Liselim.Her gözyaşı yenilgi değildir.İnsan bazen daha fazla dayanabilmek için ağlar liselim .Gözler yalan söylemez, hayallerimin gördüğü liseli kız.
Haydi kahverengi bir hayal kuralım seninle.Tıbkı kahverengi gözlerin gibi.Hani gözlerine baktığımda beni alıp götüren gözlerin liselim.

Bana sevmeyi sevdiren kahverengi gözlerin gibi.Tozpembe hayaller olmasın Hep kahverengi hayaller kuralım biz liselim gözlerin gibi…

Hani daldığımda gözlerine hapis oldum liselim.Göz kalesine çıkamıyorum ,içimde kaldım . Kurtulacağım elinden zalim kahverengi gözler bakmayın !Yakmayın yeter benden beni. Aldınız.Bırakın beni sonsuzluğa uçayım gideyim kacağım sizden.Mutlu olup dansmı edeyim uzaklarda .Gemilerdemi dolaşayım.Yoksa hayallerdemi liselim.

Kahverengi hayaller kurmak istiyorum ben gözlerinin içinde.Ben kahverengi gözlerini seviyorum.Ben seni çok seviyorum ve ben kahverengi gözlerinde ölmek istiyorum.liselim.

Sizin kahverengi gözler üzerine hayaller kurduğunuz oldu mu? Tüm şarkıların sustuğu anda .Dahada ortam tutkunluğunuz ve sizin kahverengi gözler üzerine yıkılan hayalleriniz oldumu? Olmasın çünkü kahverengi gözler yalan söylemez kalbin aynadıdır onlar.liselim.

Giderken sadece kahverengi bakışların kaldı geriye.Birde beraber gezdiğimiz yollar ve hatıralar liselim.

Yıllar sonra rastladım liseli kıza .Bana baktı hiç değişmemişsin dedi.Bende sen çok değişmişsin sadece kahverengi gözlerin hariç liselim.Öylece bakışıp durduk birbirimize. Kader ayrı yollara ayırmıştı birbirimizi .Ayrı yollar, ayrı yıllar liselim…..

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Gönderiyi Takip Et
( 1 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sebatiilgar Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir