Gemlik Yazar Okulu ilk mezunlarını verdi.

0
176

Gemlik Belediyesi tarafından organize edilen Usta Gazeteci Süleyman ÖZIŞIK ve Habertürk Genel Müdürü Veyis ATEŞ’in eğitim verdiği Gemlik Yazar Okulu ilk mezunlarını verdi.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz “Belediye olarak göreve geldikleri ilk günden beri gençlere ve gençliğe yatırım yaptıklarını söyleyerek ; Süleyman Özışık ile görüşüp bu fikri hayata geçirmeye çalıştık ve bugün görüyoruz ki yine ülkemiz üzerinde kurulmak istenen tuzaklara kalem ile cevap verecek güçlü kalemlerin yetişmesine vesile olmuşuz.

 

Yazar Okulu projesinin kurucusu ve eğitmeni Süleyman Özışık’ta yaptığı konuşmada gerek sosyal medyada gerekse diğer platformlarda kalem ile saldıranlara karşı, kalem ile ülkesini savunmayı görev bilecek yiğit kalemlerin ocağı olan Yazar Okulu’nun diğer bir çok proje gibi sadece bir sertifika programı olmadığını söyledi.

Süleyman Özışık “bundan sonra gerek sosyal medyada, gerekse arkadaşlar ile beraber kurmuş olduğumuz www.yazarokulu.org sitesi ile yürüyüşümüz hız kesmeden devam edecek” dedi.

Program kursiyerlerin yazmış oldukları yazıları okuması ile sona erdi.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gönderiyi Takip Et
( 1 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir