Gargat ağacı

0
106

Bugün israil’de ekilen ağaç ismi gargat ağacı. Bu lanetlenmiş kavim olan israil için yetişiyor. Zamanı gelince bu ağaç Rabbimizin izniyle dile gelecektir. Yahudiler bu ağacın arkasına sığınacaklar. Fakat bu lanet kavim Allah’ın izniyle yok olacaklar.

Zaman kıyamet alemetlerine doğru gidiyor Allah sonumuzu hayırlı etsin.Daha neler göreceğiz.Yok böyle birşey . Masum insanlar öldürülüyor.Bu nasıl insanlık.Tüm dünya susuyor.Bu haksızlık karşısında.Rabbim bunun hesabını herkesten soracbilsin.

Bugün insanlık sadece kınamakla kalıyor.Pasif bir olay yapıyor.Müslüman zalimden korkmaz.Gerekli cevabı verir.Dünya menfaatı için yapıyorsa bunu o yaptığı hesabı Rabbim tersine yapar.Bunun hesabı kolay değildir.

Müslüman ülkeler bir araya geldiler bakalım ne karar çıkacak.Yine pasif söylemler ve pasif direniş mi göreceğiz.Zalimin yaptığına göz yummak Allah katında bir müslüman için çok büyük günahlar arasındadır.Müslüman ahirette bunun hesabını veremez.

Dünyada birçok zalim insanlar ve kavimler gelmiştir.Hepside yerin altındadır. Bunu bize Kur’an söylüyor. İsrail’ de helak olacaklar arasındadır.Çünkü müslümanın kanı yerde kalmaz.

Herşeyin sahibi vardır. İnsan başı boş mu?  Yaradılmışki istediğini yapıyor.Hesabı gören var. Allah herşeye kadirdir.Rabbim bu masumların intikamını çok şiddetli alacaktır.Bizlerde göreceğiz inşallah.Bu böyle gitmeyecektir.Rabbim bizleri korusun.

Kudüs kutsal şehir.mazlum şehir olmayacaktır. Bugün susuyorsa bir sebebi vardır. Onun da görecek hesabı vardır. O gün geldiğinde herkes görecektir.Dünya bunu bilsin.

Herşeye sahip olabilirsin ama bu kadarda acımasız olamazsın israil. Allah bunun hesabını elbette soracaktır. Yakında göreceksin. Tarihte çok kez gördün akıllanmadın. Artık sonun göründü. Kendin eden ağlamaz.

Yazarı Takip Et - Sebatiilgar
( 1 Takipçi )
X

Yazarı Takip Et - Sebatiilgar

E-mail :*
[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Gönderiyi Takip Et
( 1 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir