Filistinli İhtiyar

0
41

Filistin kan ağlıyorBöyle bir zülüm yaşamadı.Orantısız güç kullanıyorlar.İnsanlar şuursuzca öldürülüyor. Yok oluş mu? Bu! Dünya susuyor.Müslümanlar sadece kınıyor.Sessiz bir bekleyiş .Zalim ise iyşce şımarmış ağzı saylalarla akıtarak , gülerek saldırıyor. İnsanlık ölmüş mü? Anlamak zor.

Bu olaylarda ihtiyar bir Filistinliyi  hastahaneye getirirler.Bütün basın ordadır.Sorarlar ona .Haydi seni videoya çekiyoruz.Dünya Müslümanlarına birşeyler söylede sesini duysunlar.İhtiyarın sözleri manidardır. Tüm müslümanlar ölmüş .Eğer sağ olsalardı biz böyle olurmuyduk.Bu zülmu yaşarmıydık .Oğul demiş.Son nefesini vermiş.Dünyayı Allaha şikayet ediyorum.Allah mazlumlara yardım etsin.Şehitlik makamına ermiş İhtiyar.

Bu nasıl birşey bir ulus bu zamanda böyle bir zülme uğruyor.İnsanlık hayvandanda daha aşağı olabiliyor.Silahsız insanları öldürüyor.Dünya nereye gidiyor.Onlarda bir gün yok olacaklar.Rahman sğresinde.Yeryüzünde bulunan bütün canlılar yok olacaktır.Sadece Allah’tan başka her şey yok olacak.İnsanlık neyin peşinde dünya kime kalmış.Yerin altı zalimlerle dolu.hiç mi? Ders almazlar.

Dünya Müslümanlarına sesleniyorum.Eğer bu zülüm karşısında susacaksanız.Bırakın müslümanlığı. Onların dinine girin.Daha rahat edersiniz.Zalimin yaptığına sessiz kalmanız dilsiz şeytanla işbirliği içindesiniz demekrir.Hiç değilse adam gibi ölür,ölürsemde şehit olarak giderim rabbimin huzuruna.

Dünya imtihan yeridir. Sen nerdesin.Yoksa susuyormusun?  Zülme alkış mı? Tutuyorsun. Üç beş soysuz için. Sadece kınıyormusun. Bu mu elinden gelen.Yoksa çıkarın için mi ? Susuyorsun.Dünya sanada kalmaz .Bunların hesabı ağır olacak insanlık.Herkes hesaba çekikeek.Nasıl verecen hesabını Allah’a ey müslümanlar.

Allahım sen yardım et Filistinli kardeşlerime .Bir avuç müslüman kalmış orada .Mescidi aksa’yı koruyan.Onlara yardım edemiyoruz.Güç ve kuvvet sendedir.Sen istersen herşey olur.Yarabbi.Onları koru Allahım.Dünya müslümanları ölmüş.Orda senin için şehit olan bir avuç müslümanı sen koru Allahım.tıbkı bedir’deki gibi.Onlarda  yok olmsın.Meleklerini imdada gönder.peygamberimizin duasını gönder onlara.Sen Rahmansın Rahimsin.AMİN.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Gönderiyi Takip Et
( 1 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir