En Acılısından Olsun

5
87

Malum yaz ayları. Hemen hemen hepimiz tatilimizi kendi memleketlerimizde geçiririz. Ben de kendi memleketim İzmir’e geldim.

Cocuklar denize gidelim diye tutturunca, peki dedim gidelim. Evimize cok yakin ve bir cok insan ailemi tanır. Cevre tanıdık olduğu icin, biraz daha rahat ediyoruz burada.

Plaja geldik. Her yıl olduğu gibi biz büyükler plajin kafesinde otururuz, cocuklar da yakınımızda denize girerler. Sürekli cocuklar gozetimimiz altinda olurlar. Evlat bu, zaten başı boş bırakılmaz.

Telefon geldi istanbul’dan. yaklaşık 7 dakika sürdü.

Ve sonra…….

Cocuk yok…..

Yerimizden fırladığımız gibi plaja indik. Aradık taradık. Anons yaptırdık. Plajda sormadığımız kimse kalmadı. Benim göz yaşlarım durmadan akıyordu. Tüm plaj seferber oldu. Hepimiz minik kızımı arıyorduk. Fotoğrafını gostermiş diğer kızım, arayanlara.

Bir anons daha yapılmış. Ben telaştan duymadım. Minik kızım bulunmuş. Plajin sol tarafına gidecegine, sag tarafına gitmiş.3 defa oraları aramamıza rağmen, görmedik. Bizimle birlikte arayanlardan biri bulup kafeye getirmiş. Uzaktan gördüm onu. Kalbimi tuttum…

Kalabalık yanımıza toplandı, herkes gecmis olsun diyordu. Kızımı bulan abla şoku atlatmam icin saglam bir Osmanlı tokatı attı. Yere çöküp bağıra bağıra ağladım.

Ya bulamasaydık! Ya biri goturseydi de…

Allahım dilim varmiyor, kalemim yazamıyor…

Kendime geldikten sonra ellerimi başımın arasına alıp düşündüm. O minik bedenler, o yaratıkların elinde ne haldeydiler! Peki ya aileleri.

Şimdi bana idam gelmesin demeyin! İdam gelsin fakat öncesinde işkence olsun. İdam, sadece boynuna ip gecirmek değil. Bir cok çeşidi var idamın.

En acılısından olsun. O yavrucaklar ve aileleri acı çekecegine, yaratıklar acıyla gebersin!

Rabbim tekrar yaşatmasın kimselere!

[Toplam:5    Ortalama:4.8/5]
Gönderiyi Takip Et
( 3 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Tuncay YıldırımegeŞeyma Şahin Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Şeyma Şahin
Üye

Sevgili Ege Hanım; Yaşadığınız bu olay için büyük geçmiş olsun…

Tuncay Yıldırım
Ziyaretçi
Tuncay Yıldırım

Ege Hanım

Öncelikle çok geçmiş olsun.

Bir baba olarak evladınızın bir anda gözden kaybolup bulunması arasında geçen sürenin anne ve babalara ne derin duygular ve endişeler yaşattığını çok iyi bilirim.

Aman dikkat diyelim.

Kaleminize sağlık.