Ellerin mutlaka olmalı.

2
129

Ben anlatamadıklarımı yazmayı seviyorum yaşayamadıklarımı değil sevgili.Önce bu yüzden gitmemelisin.Kötü bir hikayem olmasın benim.Hüznü iyi anlatan çok iyi şairlerim var var zaten.Yetmez mi? Yetsin.

Üzülmekten korkuyorum sanma.Her kadın mazoşistir biraz ve en zayıf görünse de,en çok acıya dayanabilen yine bir kadındır.Ben sadece birlikte üzülelim istiyorum.
Canın yandığında canım yansın..
Senin gözlerin buğulandığında yaş benden aksın..

Yalnızlık da dert değil.Elini taşın altına yalnız koyuyorsun ama ölmüyorsun.Faturalarımı kendim yatırabilir,bavullarımı kendim taşıyabilir,çayımın şekerini kendim açıp atabilir,ayaklarımdan destek alarak sallanabilirim salıncakta.Sen olmasan da giderim sinemaya,sahil boyu yürüyüşlere..
Daha az şımarırım belki ama mühim değil alışırım,çabuk alışıyorum biliyorsun.
Anlayacağın baş edebilirim yalnızda,ben sadece mücadelemiz birbirimize karşı değil ‘birlikte’ olsun istiyorum.Çayıma şeker at,şekersiz de içebilirim istesem.Ama ellerin olmalı..

Körükörüne sevgi istemem,yıpratır,seni yıpratan beni yıpratır.Sevginin yanına ‘saygını’ saygının yanına ‘beni’ koy istiyorum.Biri olmadan öteki olmuyor zira.Her gün yeniden başla beni sevmeye ve lütfen çabuk unut.Ben hatırlanmaya değer kırgınlıklarımız olsun istemiyorum.Çok sevince giden,kovaladıkça kıymetli olunan ucuzluktan bizi sakın istiyorum.

Çok sev beni demiyorum,sevgiye terazi olmaz benim bildiğim,sevmeyi hiç bırakma istiyorum.Kusursuzlukta dilemiyorum birlikte muhteşem hatalar yapalım istiyorum.Ömür boyu sabredilmesi gereken kadınlar vardır birde ömür boyu ‘sabrın’ olmaya gelen kadınlar.Sadece beni onlardan ayır istiyorum.
Olağanüstü bir evlenme teklifi yapmasan da olur,pembe panjurlu ev hayallerinin anlamsızlığından bahsetmiyorum bile,

beni yüreğine sığdır,
nefesin yetene kadar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gönderiyi Takip Et
( 0 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ayse PolatYasemin Güloğlu Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yasemin Güloğlu
Üye

Çokkkk güzel bir yazı maşallah yüreğinize kaleminize. İnsanın bunu ben yazmalıydım dediği bir yazı olmuş. Duygulara tercüman olmuşsunuz.