Bugün 1Nisan

0
41

Bugün  bir nisan, inanamıyor insan.Bugün ne olsaydı da şaka gibi gelseydi diye düşündüm.

Ülkemizde muhalefet  hükümete destek vermiş , nasıl daha iyi ülkemizi kalkındırız diye.Muhalefet tam destek veriyor her konuda .( Mesala)

Üniversiteler artık kavga yeri değil .Eğitim yeri.Bilgi yeri konusunda anlaştılar.Her şey ülkemiz için sloganını benimsediler.Hocalar ,rektörler,profosörler,dekanlar ,docentler iyi bir insan yetiştirmede bir araya geldiler.Eğitim seviyesini nasıl daha yukarı çıkarırız diye.(mesala)

Futbolda artık rakip takım seyircileri yanyana izleyecekler.Takımı gol attığında ikiside sevinecekler.Sonuçta futbol bu diye karar alacaklar.Küfür.Saldırı.Kavga yok artık diye anlaştılar ( mesala)

Hapishaneler kaldırılıyor. Kütüphane oluyor.Ülkede suç işleme diye bir şey olmuyor. Herkes kanunlara uygun hareket ediyor.En kötü şey mahkum olmak.Bunun insanlar hoşgörülü davranıyorlar artık (mesala)

Televizyonlarda şiddet, aile yapısını bozan,kavga, kötü programlar, gibi vs .konulu flimler kaldırılıyor onun yerine barış,aileyi birleştiren, insanların birbirini seven, ülekesinin şartlarına uygun flimler ve diziler yapılıyor artık(mesala)

Yolculukta herkes birbirine saygılı,öğrenci öğretmenine saygılı,komşusu komşusuna saygılı,yaşlılara hürmetli,yetimlere iyi bakılıyor,sakatlara her türlü imkanlar veriliyor artık.Mecliste kavga yok artık

Bankalar faizsiz çalışıyor .Sıfır faiz veriyor. Herkes ev sahibi oluyor.kiracılık kaldırılıyor. Herkesin gelir 50.000 dolara çıkıyor. Her evde  herkesin arabası oluyor(mesala)

Mesala, mesala dedim ya? Bunları çoğaltmak mümkün ama  bugün BİR NİSAN.

İnşalaah bunlarda olur.Biz görmesek de gelecek nesiller yapar  .

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gönderiyi Takip Et
( 1 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir