Bit pazarı canlandı

0
53
Bit pazarı canlandı

İstanbul Eminönüne giderseniz orada meşhur mahmutpaşa çarşısı vardır.Diğer ismiyle bit pazarı.

Burada iflas etmiş.Hacizli mağazaların kaçak yolla getirilip satıldığı yerdir.Ucuz mal almak isteyenler buraya akın ederler.Tabii kendisi üretip satanda.Üst kısmıda meşhur kapalıçarşı ,borsa takibi burda yapılır.

Bir partimiz iflas etmişki milletvekillerini satıyor ve bunuda övünerek insanların gözünün içine baka baka yalan söylerek vatan için yaptığını söylüyor.

Milletvekili ne demek arkadaşlar.Allah aşkına .Bizi temsil etsin diye gönderdiğimiz vekilleri kalkıp başka bir partiye satıyor. Bununla gurur duyuyor.Sen kimsin insanların iradesi ile seçilenleri satıyorsun.

O vekillere yazıklar olsunki. İtiraz edemediler.Sesleri çıkmadı tıpış tıpış gittiler. Onlarada yazıklar olsunki.Bunlar nasıl bir insanlar.Hiç mi? akılları yok bunların.Hiç mi? Onurları yok bunların .İnsan kendini sattırırmı. Bit pazarında.

Sen milletvekilisin. Sen Türkiyeyi temsil ediyorsun.Aldığın kararlar milleti temsil ediyor. Bugün milletvekilisin yarın bakan yarın başbakan. Belkide Cumhurbaşkanısın.

Seçim için kendini satma . Ya seçilemezsem diye düşünme.Millet kimin ne olduğunu biliyor.Biraz onurunuz varsa istifa edersiniz.Onurunuca yaşayın.Bit pazarında pazarlanmayın.Siz köle değisiniz .Allah size akıl vermiş.Onu kullanın.

Bir deli kuyuya taş atmış.kırk akıllı çıkaramamış.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Gönderiyi Takip Et
( 0 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir