Asıl sen hakkını helal et osman kaptan

2
16

Dünya ikincisi olan ampute milli takımımızın kaptanı Gazi Osman  maç sonunda kaçırdığı penaltı sonucu televizyon kameralarına Türkiye bana hakkını helal etsin diye seslenmişti.

 

 

Bunu ilk duyduğumda çok üzüldüm.Ampute ne demekti .Ampute vucüdünün bir kısmını kaybetmiş insanlardı.Bunlardan kaptan Osman ise askerlik görevini yaparken mayına basması sonucu bir ayağını kaybetmiş ve gazi olmuştu.Bizim için Gazi olmuştu.Ülkesi için ,vatan borcu için,  bizlerin huzuru için.

 

 

 

Sonra büyük bir olgunlukla helallık istiyordu.Penaltıyı atamamanın üzüntüsü ile görevini yerine getirememenin ezikliği ile olsun kaptan asıl sen hakkını helal et. Bizim için kendini feda etmişsin.Biz sana borçluyuz. Bu haber üzerine Türkiyede sayısız mesajlar geldi Asıl sen hakkını helal et diye  Yine duyarsız kalmadı milletimiz sağolsun.

 

 

 

 

Dünya ikincisi oldunuz.Dünya birincisi oldınuz.Dünya üçüncüsü oldunuz.Daha ne olsun. Milli takım olarak görevinizi hakkıyla yerine getirdiniz. İnşallah Rabbim seneye tekrar birinci yapar bu seni sevindirir inşallah .Biz buna inanıyoruz ve güveniyoruz.

 

 

 

 

Ampute milli takımımıza başarılar diler.Asıl sizler hakkınızı helal edin.Ne mutlu sizin gibi vatanını seven insanlar var.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Gönderiyi Takip Et
( 2 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SebatiilgarŞeyma Şahin Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Şeyma Şahin
Üye

Yüreği geniş ve merhametli insanların sayısı çoğalır inşallah…KALEMİNİZE SAĞLIK…