Sizi asla Affetmezler!

0
41

Yüksek seçim kurulu sandık başkanlarının usulsüz olduğu seçim sonucunu değiştireceği gerekçesiyle İstanbul Büyükşehir belediyesi seçimini iptal etti. Gerilimler-gerginlikler, afralar-tafralar gırla gidiyor. Muhalefetse Militanca YSK’ya saydırıyor,ha saydırıyor.

Sosyal medyada video kayıtları adeta şer, fitne kazanı kaynıyor.Adamlar gariban bir göçmeni geçirmişler ellerine çıplak bedenine kayışla vurha, vur işkence ediyorlar.Kemal kılıçdaroğlunun adını,CHP altı oku, Mustafa Kemal Atatürk’ü söyleterek göçmen karşıtı ırkçılığıyla işkence ediyorlardı. Bir başkası tecavüzle ölen masun çocuğa günün birinde AKP’li olacaksa yaşamamasının daha doğru olacağını öneriyorlar.Yaşam koçuymuş Elit medeni hanım! Yere batsın senin insanlığında koçluğunda.

kavgada yumruk sayılmıyor tabii! Kedi köpeğe ağlayanlar sosyal demokratlar böyle işlerle uğraşmıyorlar. Suriyelilere ekmeği suyu kesiyorlar, YSK’yı çete ilan ediyorlar. Kandil den Almanya ya ABD den Avrupa ya velhasıl iç savaşa nerde ne malzeme çıkacaksa öyle işlerle uğraşıyorlar.

Ekrem İmamoğlu da,İmamoğlu Yunan papazı Makaryosun heykelini yaptıran kişidir kendisi…

Bir gün camide,bir gün kilisede, bir gün ramazanda K, k ile çay keyfinde… Beylik düzünde her gün 60- 70 eve iftara gidiyor. Yalanı söylemeyi nasıl beceriyorsa Ekrem İmamoğlu’nun hızına yetişilemiyor.

Türkiye kabak gibi ikiye ayrılmış, “Her şey güzel olacakmış!”

Türkiye haritası üzerine İstanbul’u kale duvarı olarak çizen Sözcü gazetesi karikatüristi Engin Asyalı. Kale duvarına PKK, TİKKO, DHkP-Ç ufak-defek törer örgütlerinin ellerinde, manivelalarla Türkiye kalesini çatırdatan,en uzun manivelalı dış güçlerin ” Ha gayret biraz daha dış güç”karikatürünü çizmişti.

Bu günlerde Türkiye’yi işgal etmek isteyen dış güçler de içimizde ki dost düşmanlarda gizlemiyorlar kendilerini…
Bugün Türkiye için dış güçlerle törer uzantılarıyla kandille aynı iklime girenler, bilsinler ki; Doğu Perinçek Ekrem İmamoğlu’ndan ehveni şer olarak kötünün iyisidir. Yakında sevenleri üzülecekler de, *şekten düşmüş gibi olurlarsa şaşmayın- şaşırmayın! Törenle açılışı yapılan eşek heykeli boşuna yapılmadı…

Parti kuranlarında- kurduranlarında, “Her ne sebeple olursa olsun” İle başlayanlar!“Bir arpa boyu yol kat edememişiz,yazık!” Millete rağmen diyenler, görünüyorlar- biliniyorlar.
Allah korusun: Ben aklı başında hiç kimsenin iş savaş isteyeceğini düşünmüyorum da. Yalnız Türkiye düşmanları, ahmaklar, ihanetçiler hariç onlar el etek öpüp el ovuşturabilirler. Senaryo bellidir!

Recep Tayyip Erdoğan Nemrut ateşine atılmak isteniyor. Tabii bu ateşe odun taşıyanlar ayrı var, karınca gibi durduğu yer doğru olanlar, safı belli olanlar var. Ülke kaybederse! Ahmet Davut oğlu başbakan, Abdullah Gül Cumhurbaşkanı mı olacak! Eski sistemi geri mi getirecekler…

Hayrünüsa Gül Hanım da köşke tekrar çıkacağım diye pek sevineceğini biliyorum!

Kalleşliğin sınırı yok! Sırtımızdan vurup bıçaklayabilirsiniz. Dostlukta kalleşlik bir arada olmaz raconu böyledir. Müslümanlara reva gördüğünüz ne ihanetinizi ne kalleşliğininizi asla unutmazlar…

Şimdi Kemal Kılıçdaroğlu ile aynı aynı hatta aynı yatta kalabilirsin içten pazarlıklı Abdullah Gül!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Gönderiyi Takip Et
( 0 Takipçi )
X

Gönderiyi Takip Et

E-mail : *

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir